Reklama

Trzy osoby spłonęły w Subaru. Film

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodu osobowego prawdopodobnie z Białorusi, do którego doszło w niedzielę nad ranem na zjeździe z autostrady A2 na węźle Emilia w Łódzkiem. Do szpitala przewieziono ciężko ranne dziecko. Auto po uderzeniu w betonową barierę zapaliło się.

Do wypadku doszło ok. godz. 4 nad ranem na węźle Emilia, na zjeździe z autostrady A2 w kierunku na Poznań. Samochód osobowy marki Subaru na białoruskich tablicach rejestracyjnych uderzył w betonową barierę odgradzającą autostradę od zjazdu. Auto stanęło w płomieniach.

W wypadku zginęły trzy osoby podróżujące subaru. Prawdopodobnie w chwili uderzenia z samochodu wypadło dziecko w wieku ok. dwóch lat. Ratownikom po reanimacji udało się przywrócić jego funkcje życiowe. Dziecko w bardzo ciężkim stanie trafiło do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi - dodała Kącka.

Policja nie wyklucza, że kierowca zasnął za kierownicą. Identyfikacja ofiar była utrudniona, bowiem ciała są zwęglone; o wypadku poinformowana została ambasada Białorusi w Polsce.

Poniżej film z miejsca wypadku Źródło: TVN24/x-news

Reklama

PAP
Dowiedz się więcej na temat: NAD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy