Reklama

Testy na prawo jazdy w INTERIA.PL

Nasz serwis wzbogacił się o nową opcję. Dotychczasowe, przykładowe pytania testowe na prawo jazdy zostały zastąpione w pełni funkcjonalnymi, aktualnymi testami egzaminacyjnymi. Interaktywny system dostępny w portalu jest tak zaprojektowany, że odzwierciedla dokładnie sytuację z egzaminu na prawo jazdy.

Interaktywny system dostępny w portalu (to TUTAJ) jest tak zaprojektowany, że odzwierciedla dokładnie sytuację z egzaminu na prawo jazdy.

Użytkownicy mają do dyspozycji taką samą liczbę pytań (losowany zestaw 18 pytań) i ilość czasu (25 minut), co na egzaminie na prawo jazdy. System oparty jest również o tę samą, na bieżąco aktualizowaną, bazę pytań, co na egzaminie państwowym.

Testy na prawo jazdy mogą być wykorzystywane zarówno do sprawdzania wiedzy przez obecnych i przyszłych kierowców jak i przygotowywania się do egzaminu. System umożliwia naukę poprzez rozwiązywanie pytań z kolejnych działów testu na prawo jazdy kategorii B, a wiedza kursanta jest weryfikowana natychmiast po wypełnieniu testu. System automatycznie wyświetla uzyskane wyniki, daje również możliwość zweryfikowania poprawności udzielonych odpowiedzi. Korzystanie z systemu wymaga dokonania mikropłatności.

Reklama

W zależności od czasu, na jaki wykupywany jest kod dostępu do testów (od 1 doby do 2 tygodni), opłata za korzystanie wynosi od 2 do 9 zł plus VAT. Zapłaty dokonać można eKARTĄ INTERIA.PL, mTRANSFEREM, dowolną kartą kredytową lub wysyłając SMS o podwyższonej wartości.

System testów dostępny w portalu INTERIA.PL opiera się na oprogramowaniu WINFOR Egzamin OSK, stworzonym przez Instytut Badawczo-Rozwojowy Zaawansowanych Technologii Informatycznych. Oprogramowanie testowe stworzone przez WINFOR wykorzystywane jest w większości krajowych szkół jazdy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: testy | prawo jazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama