Reklama

Temat do dyskusji...

W ostatnim czasie w naszym serwisie motoryzacyjnym znalazły się tematy, które wywołały wśród internautów spore kontrowersje.

Mamy tu na myśli spory na temat projektu rekwirowania samochodu za jazdę pod wpływem alkoholu, dyskusję o kobietach za kierownicą oraz czy zapinanie pasów na pewno poprawia bezpieczeństwo? Wszytskie te tematy żywo komentowaliście, a efekty tego możecie przeczytać TUTAJ (to o rekwirowaniu samochodów), TUTAJ (kobiety za kierownicą) i TUTAJ (zapinać pasy czy nie?).

Na przełomie 2003 i 2004 roku proponujemy Wam kolejny temat do dyskusji. W wielu miastach nasila się proceder żebrania. Są takie skrzyżowania w Polsce, gdzie przez cały dzień spacerują wśród aut ludzie proszący kierowców o pieniądze. Napiszcie do nas jak reagujecie na to zjawisko. Czy kierowani współczuciem ofiarujecie pieniądze? A może z niesmakiem odwracacie głowę? Czekamy na Wasze komentarze...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tematy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy