Reklama

Świeżutkie ogłoszenia

Rosnący rynek samochodów Crossover sprawił, że niemal każda marka przedstawiła już jakąś propozycję.

Spóźnialscy nie są jednak na straconych pozycjach pod warunkiem, że to co zaprezentują będzie się wyróżniać na tle konkurentów.

Ford edge wyróżnia się, a dokładnie czym można poczytać w najnowszym numerze tygodnika AutoBit.

Ponadto prezentujemy test subaru forester. Samochodu, który nie wyróżnia się specjalnie wyglądem ale za to wyróżnia się swoimi możliwościami. Jakimi? Zapraszamy do lektury AutoBitu.

W stałej rubryce porad prawnych przybliżamy problematykę ubezpieczeń OC. W tym numerze zajęliśmy się obowiązkami stron umowy ubezpieczenia OC. Warto pamiętać, że zarówno zakład ubezpieczeń, jak i ubezpieczający, przyjmują na siebie określone obowiązki. Czego, w ramach umowy, może od nas żądać ubezpieczyciel i czego my możemy domagać się od niego? Dowiesz się z lektury naszego tekstu.

Reklama

Najważniejszą częścią tygodnika AutoBit jest jednak pokaźna liczba najświeższych ogłoszeń z rynku motoryzacyjnego. Ostatni numer to ponad 5 tys. ogłoszeń drobnych. Z pewnością potencjalni kupujący będą mieli w Nowym Roku możliwość dokonania właściwego wyboru. AutoBit od dzisiaj w kioskach południowej Polski.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy