Reklama

Superb bez następcy

Skoda Superb nie będzie miał bezpośredniego następcy. Auto - zbudowane w oparciu o aktualną wersję Passata - jest obecne na rynku od zaledwie kilku miesięcy. W koncernie VW ustalono już tymczasem, iż największą Skodę zastąpi przedłużona wersja Octavii II, która wejdzie do sprzedaży po prezentacji auta na genewskim salonie w 2004 roku. Od kwietnia 2002 roku - od momentu wprowadzenia Superba na polski rynek - sprzedaż auta w Polsce wyniosła prawie 400 sztuk.

Oficjalna polska premiera "okrętu flagowego" spod znaku Skody odbyła się na początku maja w Teatrze Polskim w Warszawie oraz 13 maja w poznańskim Teatrze Wielkim. Skoda Superb oferowana jest w trzech wersjach wyposażenia: Classic, Comfort i Elegance.

Reklama

W specjalnej wersji przygotowanej na wprowadzenie na rynek polski wersja Classic wyposażona jest w m.in. cztery poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa z napinaczami pirotechnicznymi, komputer pokładowy, ABS, EDS, ASR, MSR, EBA, ESP, climatronic, obręcze kół ze stopów lekkich Orbit, klimatyzowany schowek w desce rozdzielczej, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz tylne, centralny zamek z systemem zabezpieczającym, system "Coming Home", elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, gniazdo 12V w bagażniku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Auta | skoda | Skoda Superb

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama