Reklama

Super szybkie "pięćsetki"

Kierowcy stajni Ferrari F1 - Fernando Alonso i Felipe Massa, odebrali kluczyki do dwóch egzemplarzy abartha 695 Tributo Ferrari - najszybszej jak dotąd "pięćsetki" przeznaczonej do jazdy po drogach publicznych.

Osiągi modelu 695 Tributo Ferrari - prędkość maksymalna to 225 km/h, przyspieszenie od 0 do 100 km/h poniżej 7 sekund - gwarantuje zmodyfikowany silnik 1.4 Turbo T-Jet 16v o mocy ponad 180 KM, połączony ze skrzynią biegów Abarth Competizione z elektromechaniczną przekładnią, która umożliwia zmianę biegów za pomocą łopatek umieszczonych przy kierownicy. Rozwiązanie to, dzięki skróceniu czasu zmiany biegów, pozytywnie wpływa na osiągi.

Na tą ekskluzywną i limitowaną serię samochodu zebrano już ponad 600 zamówień.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Felipe Massa | Ferrari

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy