Reklama

Saab 9-7X

Saab wprowadzi wkrótce na rynek nowy model terenowy z napędem na wszystkie koła o nazwie 9-7X. Pojazd ten skierowany jest do klientów prowadzących aktywny tryb życia.

Dzięki rozstawowi osi, wynoszącemu 2870 mm i długości całkowitej 4808 mm, oferuje on dużo przestrzeni dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Objętość bagażnika wynosi do 1.127 litrów przy rozłożonych tylnych fotelach i 2.268 litrów przy złożonych.

We wszystkich odmianach modelu 9-7X oparcie tylnej kanapy jest standardowo dzielone asymetrycznie w proporcji 60/40. Standardem jest również gniazdo do mocowania haka wraz z osłoną.

Saab 9-7X plasować się będzie w przedziale cenowym 37.000 - 45.000 dolarów. Jego najlepiej wyposażona wersja napędzana będzie silnikiem V8 o pojemności skokowej 5,3 litra i mocy 300 KM.

Produkcja seryjna rozpocznie się w zakładach GM w Moraine w stanie Ohio w USA.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | aktywny tryb życia | saab

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy