Reklama

Rurką w BMW

Metalową rurką wybijali szyby, urywali lusterka i rysowali karoserię.

Tak oto zabawiali się w Łowiczu trzej osobnicy. Największe straty poniósł właściciel BMW, który oszacował wartość zniszczeń na 5 tysięcy złotych oraz opla tigry na 2 tysiące złotych. Uszkodzony został również opel astra i volkswagen bora. Bandyci pobili dwóch właścicieli tych pojazdów.

Jak ustalili policjanci, którzy po krótkim pościgu zatrzymali przestępców grupa ta wcześniej w rejonie osiedla Górki, pobiła 28-letniego Łowiczanina. Mężczyzna ma pękniętą czaszkę i obecnie przebywa w szpitalu.

Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Łowicza w wieku 21-27 lat. Są znani policji, jeden z nich był już karany. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Byli trzeźwi. Usłyszą zarzut uszkodzenia mienia i pobicia. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

INTERIA.PL/Policja.pl
Dowiedz się więcej na temat: lusterka | rurki | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy