Reklama

Pijani skakali po aucie

Biłgorajscy policjanci zatrzymali 4 wandali, którzy skakali po masce popularnego "malucha".

Jak się tłumaczyli, wskoczyli na samochód, bo blokował im drogę, kiedy wracali z imprezy. Sprawcy mieli od 16 do 18 lat. Wszyscy byli pijani, mieli od 1,6 do blisko 2 promili alkoholu w organizmie.

Wczoraj wieczorem do dyżurnego biłgorajskiej komendy zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że czterech wandali przed chwilą zniszczyło jej samochód. Dodała, że sprawcy skakali po masce jej "malucha" i nie reagowali, kiedy zwróciła im uwagę. Zgłaszająca podała dokładne rysopisy wandali.

Od razu po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze pojechali na ul. Moniuszki. Tam zauważyli kilku młodych mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisom podanym przez pokrzywdzoną. Wszyscy zostali zatrzymani.

Reklama

Wandalami okazali się mieszkańcy Biłgoraja w wieku od 16 do 18 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi, mieli od 1,6 do blisko 2 promili alkoholu w organizmie. Młodzi ludzie tłumaczyli, że przeszli po zaparkowanym fiacie 126 p, gdyż blokował im przejście. Właścicielka samochodu straty wyceniła na 1 tys. złotych.

Za zniszczenie mienia 17 i 18-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą nieletnich zajmie się w najbliższym czasie sąd rodzinny.

Policja
Dowiedz się więcej na temat: policja | skakanie | pijani

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy