Reklama

"Osoba nie mogła ruszyć"

Polacy wciąż lekceważą sobie miejsca przeznaczone dla inwalidów. Nasi Czytelnicy prawie codziennie przesyłają nam zdjęcia takich przypadków.

Kilka dni temu otrzymaliśmy zdjęcia samochodu firmowego La Rive, który zaparkował tak, że zablokował... dwa miejsca dla inwalidów. Zwróciliśmy się do tej firmy z prośba o wyjaśnienie.

Poniżej odpowiedź asystentki prezesa La Rive. Nie ingerowaliśmy w treść tego oświadczenia. Nie będziemy także go komentować. Pozostawiamy to naszym Czytelnikom.

Witam, W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej i otrzymanych zdjęć, informuję że zdjęcia dotyczą tego samego auta, jednej osoby i jednego dnia. Sprawdziłam i rozmawiałam z użytkownikiem samochodu, którego zdjęcia otrzymałam, osoba ta potwierdziła że sytuacja taka faktycznie miała miejsce, zatrzymała się, zresztą niecelowo na miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych, gdyż miała awarię samochodu i po prostu nie mogła ruszyć. Pozdrawiam Asystentka Prezesa (...)

***

Coś Was zbulwersowało na drodze? Zrobiłeś zdjęcie? Przyślij je nam. Nasz adres znajdziesz TUTAJ

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: czytelnicy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy