Reklama

Nowy AutoRok już w Empikach

Denerwuje cię sterta nazbieranych gazet samochodowych? Nie możesz w nich niczego znaleźć? Nie masz czego pooglądać?

A może nie wiesz co kupić pod choinkę? Właśnie w Empikach ukazał się trzeci już rocznik kroniki AutoRok, który na 468 stronach przedstawia niemal wszystko, co działo się w sezonie 2003 i auta, w które wsiądziemy w roku 2004. Biorąc pod uwagę zawartość AutoRoku i w ogóle całokształt tego wydania, cena 34 zł wydaje się niewygórowana.

Kto nie miał okazji nabyć poprzednich wydań, może się w nie zaopatrzyć w komplecie nr. 3 i 2 za 50 zł, a 3, 2 i 1 za 60 zł. (liczba limitowana do wyczerpania nakładu).

Reklama

AutoRok 2003/2004 zawiera kulisy konkursu Car of the Year, opisy pojazdów koncepcyjnych i wielkoseryjnych, testy i reportaże z salonów samochodowych, z wyścigów oraz rajdów, a ponadto masę ciekawych informacji o krajowych i światowych wydarzeniach motoryzacyjnych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Empik | gazet

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy