Reklama

Możesz wygrać auto! Lancera lub giuliettę

"Bardzo się cieszę, nigdy w życiu nie udało mi się niczego wygrać". Mniej więcej tak, rozpoczynają się zazwyczaj maile od zwycięzców naszych redakcyjnych konkursów.

Jak wiecie, nagrody, jakie oddajemy w ręce naszych czytelników powinny zadowolić każdego fana motoryzacji. Poprzez nasz profil na facebooku (znajdziesz go TUTAJ ) rozdaliśmy już wiele samochodowych gadżetów - od oryginalnych upominków sygnowanych logiem poszczególnych producentów, przez sterowane zdalnie modele pojazdów, a na kluczykach do zatankowanych pod korek samochodów testowych kończąc.

Tym razem, po raz kolejny otwiera się przed wami szansa zdobycia atrakcyjnych nagród. Co więcej, w najnowszym konkursie upominki otrzymają nie ci, którym - po prostu - dopisze szczęście, ale ci, którzy zdecydują się temu szczęściu pomóc! W jaki sposób? Już wyjaśniamy!

Począwszy od wtorku (7 grudnia), przez kolejnych dziesięć dni roboczych, raz dziennie, na łamach naszego serwisu prezentować będziemy jeden z powszechnie znanych znaków drogowych. Waszym zadaniem będzie wymyślenie dla niego nowej interpretacji - oczywiście o zabarwieniu humorystycznym.

Reklama

Każdego dnia, do godziny 22.00 czekać będziemy na wasze maile. Autor najlepszej - naszym zdaniem - propozycji otrzyma od nas zestaw motoryzacyjnych gadżetów. Ponieważ przygotowaliśmy aż 10 znaków, do wygrania będzie dziesięć kompletów nagród!

To nie koniec. Autorzy najlepszych interpretacji, będą mieli szansę zdobyć kolejne nagrody. Każdy z docenionych przez nas opisów weźmie udział w ankiecie, w której będziecie mogli zagłosować na najlepszy - waszym zdaniem pomysł. Jest o co walczyć, bowiem autorzy trzech interpretacji, które cieszyć się będą największym powodzeniem otrzymają kolejne nagrody.

Zwycięzca dostanie od nas na tydzień, zatankowaną pod korek "testówkę". Autorzy dwóch pozostałych wpisów, które również znajdą się "na pudle" dostaną od nas samochody na weekend.

Na wasze interpretacje znaków czekamy każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 22. O tym, która interpretacja konkretnego znaku okazała się zwycięska informować będziemy na łamach naszego serwisu już następnego dnia, wraz z premierą kolejnego znaku.

Życzymy miłej zabawy i od jutra czekamy na wasze propozycje!

Przeczytaj regulamin konkursu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama