Reklama

Motopytania...

Do naszej redakcji codziennie nadsyłane są listy z pytaniami.

Na wszystkie staramy się odpowiadać. Przeczytaj, z jakimi problemami zwracają się do nas Czytelnicy. Pisownia według oryginałów:

Witam, mam tylko jedno zapytanie, czy Straż Gminna ma prawo do wystawiania zaocznych mandatów za wykroczenia ujawnione przez fotoradar. Przyznam szczerze że przekroczyłem prędkość o 37 km i dostałem 200 zł i 6 p. Chciałbym się dowiedzieć jak to w końcu jest w myśl przepisów, czy trzeba im płacić, czy po prostu jest to polowanie na jeleni.

W Internecie jest kilka publikacji które nie stwierdzają jednomyślnie że płacenie im jest w pełni legalne. Pozdrawiam i proszę o rzetelną odpowiedź. Marcin S.

***

Droga redakcjo chciałbym zapytać czy można mieć prawo jazdy kategorii B w wieku 16 lat (pod opieką kogoś kto posiada prawo jazdy). Jedni twierdzą, że tak inni że nie. Chciałbym abyście udzielili konkretnej i dokładnej informacji. Proszę o szybką odpowiedź (nie chodzi mi o B1 czyli pojazdy do 550 kg). Z poważaniem Miłosz K.

Wkrótce będę pisał pracę magisterską o działaniu ABS. Proszę o przysłanie materiałów na ten temat na mój adres. Z góry dziękuje. Andrzej K.

***

Mam takie nietypowe pytanie. Jakie prawo jazdy obowiązuje na quady? Z góry dziękuje za szybką odp.

Reklama

***

Przeczytałem artykuł "Pijcie, ja was wszystkich odwiozę" i mam pyt. Czy mogli by mi państwo podać adres telefon jakiś namiar na tą firmę?

***

Witam. Z tej strony Darek 30 lat. Chciałbym abyście mi pomogli ponieważ mam mały problem. Chciałbym kupić małe autko i jestem zainteresowany peugeotem 107 lub którymś z jego braci bliźniaków np. citroen C1, ale na razie pozostańmy przy 107. Chciałbym się poradzić czy np. warto dołożyć do droższej wersji i doposażyć go w skrzynie automatyczną i jak on się sprawuje na drodze lub może poradzicie mi jakieś inne autko z segmentu małych do 35000 zł?

***

To nowy silnik 2L turbo 200 km co jest warty? Czy warto go kupić tego passata ?

***

Mam pytanie: jakie powinno być ciśnienie w oponach: seat ibiza 2000, 1.4 benzyna?

Na te i wszystkie inne listy odpowiadamy nadawcom bezpośrednio. A może Ty masz jakąś opinię na tematy poruszone w pytaniach?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prawo jazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje