Reklama

Młoda, piękna i szybka

Jest młodą, piękną i ambitną brunetką, która lubi chodzić na aerobik i do sauny. W wolne weekendy, jak większość dziewczyn, spędza czas ze znajomymi i rodziną. Miła aparycja może być jednak złudna.

Natalia Florek - bo tak właśnie nazywa się nasza bohaterka - to prawdziwy wilk w owczej skórze. Natalia zaczyna właśnie kolejny sezon startów w wyścigach motocyklowych. Obszerny wywiad z jedną z nielicznych kobiet w tym zdominowanym przez mężczyzn sporcie przeprowadziły nasze koleżanki z serwisu motocaina.pl.

Reklama

- Co sprawia, że dziewczyny chcą się ścigać na motocyklach?

- Lubię udowadniać sobie wiele rzeczy, lubię podnosić sobie poprzeczkę jeśli chodzi o moje umiejętności, nie lubię stać w miejscu. Lubię rywalizować, czuć adrenalinę, dreszcz emocji i nutkę strachu.

- Na jakim sprzęcie i w jakiej klasie ściga się nasza zawodniczka?

- Poprzedni sezon zakończyłam na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej. Cieszę się, że poprawiłam swój tor jazdy i nabrałam więcej płynności. Pierwsze tarcie kolanem o asfalt - z początku strasznie cieszyło. W sezonie 2010 zmiana klasy z 125 na 600 - wystartuję w klasie ROOKIE 600 na Hondzie CBR600RR w zespole TNTuning.

- Wyścigi motocyklowe to niezwykle trudny i wciąż niebezpieczny sport...

- Najbardziej obawiam się (tfu tfu tfu) nie tyle wypadku, co kontuzji. Takiej, po której mogłoby nie być mowy o dalszych startach. Fundusze są równorzędnie istotną kwestią, ale w sumie raczej nie - przerwę (choć bardzo niechcianą) można zrobić, ale zdrowia wrócić się czasem nie da.

- Wydawać by się mogło, że zakochana w motocyklach zawodniczka, jeździ też na "dwóch kółkach" po drogach publicznych. Nie jest to jednak prawdą.

- Drugi rok nie jeżdżę już po ulicach, z dwóch powodów, pierwszy - mimo tego, że jeździ się dużo wolniej niż na torze to jest o wiele bardziej niebezpiecznie, i z drugiego powodu - nabrałam nawyków specyficznych dla jazdy po torze, mam tu na myśli ostrzejsze składanie się w zakrętach, wchodzenie w nie sporą prędkością, jak i odzwyczajenie od motocyklowych lusterek".

Całą rozmowę z Natalią Florek, która zakończyła poprzedni sezon na 2. miejscu w klasyfikacji generalnej znajdziesz TUTAJ.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: młode

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje