Reklama

McEnroe i Seat

Ostatnio modne staje się promowanie nowych samochodów poprzez znane postacie ze świata sportu. Opel zaoferował współpracę sędziemu piłkarskiemu - Pierluigi Colinie, a Seat - byłemu tenisiście Johnowi McEnroe.

McEnroe to prawdziwa legenda tenisa. Przez kilkanaście lat znajdował się na czele listy najlepszych zawodników, zdobywając niemal osiemdziesiąt indywidualnych trofeów. Teraz ma zostać gwiazdą nowej kampanii reklamowej Seata Altei...

McEnroe przyznał, że nie znał samochodów Seata, bowiem marka ta nie jest obecna na rynku amerykańskim. - Jednak Altea spodobała mi się od razu po pierwszym kontakcie - powiedział. - Jest ładna i jak na samochód klasy kompaktowej, imponuje ilością miejsca. Zmieści się w niej więcej niż jedna rakieta tenisowe, którą złamię w reklamie - dodał McEnroe.

Reklama

Spot reklamowy został nakręcony w południowej Hiszpanii na początku lipca. Na ekrany trafi w październiku.Porozmawiaj na Forum.a href="http://motoryzacja.interia.pl/forum" class="headblue1">Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: forum | Seat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy