Reklama

Marta lubi szybkie auta

Marta z Bełchatowa została laureatką zorganizowanego na profilu Motoryzacja w Facebooku konkursie "wygraj Lamborghini". Przypomnijmy, że zabawa polegała na znalezieniu ukrytego w galeriach oznaczonego symbolem "FB" zdjęcia i odpowiedzi na pytanie: co lepsze, diesel czy "benzyna".

Oto jej praca:

   

Benzyna czy diesel, diesel czy benzyna? Problem stary jak świat, kłótni praprzyczyna. Diesel mniej pali, dłużej będzie sprawny, Lecz gdy już się zepsuje, koszt nie będzie zabawny. Benzyna jest droższa, ceny pną się w górę, Lecz diesel wyrzuca wielką spalin chmurę. Gdy masz wątpliwości, co bardziej się nada, Stara mądrość ludowa takie coś odpowiada: Diesel gdy jeździsz często i dużo rok cały, Benzyna gdy twe auto ma przebieg dość mały. Wyślijcie więc kłótnie, gdzie zimują raki, Według mnie krótko mówiąc morał z tego taki:

W sumie nie ważne na czym, lecz by być jak bogini Nie mogę jeździć fiatem - muszę mieć Lamborghini! ;)

"O konkursie dowiedziałam się z reklamy na FB. Bardzo mi się spodobał ten konkurs, bo trzeba było wykazać się troszkę, a nie liczyć na łut szczęścia, poza tym uwielbiam szybkie samochody, więc idealnie się wpasowaliście z tym konkursem :)" - powiedziała nam Marta.

"Zdjęcia trochę się naszukałam, bo zaczęłam od galerii z maluchami i syrenkami, dopiero później wpadłam na to, żeby przeszukać galerię Fiata i wtedy udało się znaleźć w pierwszej galerii, po którą sięgnęłam. Byłam już trochę zdenerwowana, bo było grubo po 22,a w regulaminie wyczytałam, że konkurs trwa tylko do 23:59:59 19 maja i bałam się, że nie zdążę :) Ale teraz widzę, że chyba jednak trwał do 20 maja:) Ale lepiej wydłużyć konkurs o jeden dzień, niż o jeden dzień go skrócić :) Mam 22 lata, studiuję psychologię w Łodzi i lubię szybkie samochody ;). Dzięki wielkie jeszcze raz :)".

Gratulujemy Marcie zwycięstwa. A wszystkich pozostałych zapraszamy na kolejne konkursy. Do wygrania będzie m.in wypożyczenie na weekend zatankowanych pod korek, mitsubishi lancera sport back i skody yeti.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lubień | Lamborghini | konkurs | Auta | benzyna | szybkie auta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy