Reklama

Mandat za pudrowanie

22-letnia modelka Donna Maddock została przyłapana na malowaniu się podczas kierowania samochodem w walijskim mieście Pwllheli.

Donna, która w jednej ręce trzyma tusz do rzęs, a w drugiej puder, została ukarana mandatem w wysokości 200 funtów brytyjskich.

Policja poinformowała, że w momencie popełnienia wykroczenia samochód modelki poruszał się z prędkością 50 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 65 km/h.

- Chociaż nie przekroczyła dozwolonej prędkości, to jechała o 50 km/h za szybko, ponieważ nie trzymała ani jednej ręki na kierownicy - powiedział jeden z policjantów.

Mandat wystawiono za nieostrożną jazdę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mandat | Monika Pietrasińska

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy