Reklama

Kolejna śmierć motocyklisty

Mimo, że do rozpoczęcia kalendarzowego lata pozostały jeszcze trzy tygodnie, pogoda zdaje się nas rozpieszczać.

Zachęcająca do wycieczek aura ma jednak również swoje złe strony. Wysoka temperatura powoduje senność i zmęczenie u wielu kierowców, prowokuje również motocyklistów do mocniejszego odkręcenia manetki gazu...

Wczoraj, około godziny 17,30 na bydgoskim Czyżkówku doszło do tragicznego wypadku . Na ulicy Krajeńskiej zderzyły się osobowa mazda i motocykl marki Suzuki. Motocyklista, z poważnymi obrażeniami, trafił do jednego z bydgoskich szpitali. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Wstępne ustalenia wskazują, że do wypadku doszło, gdy kierowca samochodu osobowego zawracał na skrzyżowaniu z ulicą Borowicką. Okoliczności i przyczyny wypadku bada prokuratura.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy