Reklama

Francuzi pomogą BMW?

BMW rozpatruje możliwość podjęcia współpracy z francuskim koncernem PSA przy budowie płyty podłogowej do najnowszej wersji mini.

Szef BMW Norbert Reithofer oraz nowy dyrektor PSA Philip Varin spotkali się już dwa razy aby podyskutować okolicznościach możliwej współpracy. Wcześniej obie marki opracowały wspólnie benzynowe silniki 1.4 l. i 1.6 l. Wspólne wykorzystywanie podobnych modułów przyniesie korzyści dla obydwu producentów samochodów.

Wiadomość o pogłębieniu współpracy z Francuzami BMW podało przy prezentacji zestawień finansowych koncernu za drugi kwartał bieżącego roku.

Co ciekawe, niemieckiemu producentowi samochodów udało się uzyskać 121 milionów euro przychodu w momencie, gdy sprzedaż spadła o 18%! Stało się tak dzięki szybkiej redukcji kosztów zaraz po wybuchu kryzysu gospodarczego. Obecnie płynność oraz i bilans finansowy zarówno BMW oraz Mini jest na bardzo dobrym poziomie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Prosta Spółka Akcyjna | francuzi | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy