Reklama

Benzyna droższa o 25%!

Mamy złe wiadomości dla wszystkich rodaków, którzy w pogoni za chlebem wyemigrowali do Wielkiej Brytanii. Przyjazd na święta do Polski, zwłaszcza samochodem, może się okazać dotkliwy dla kieszeni.

Dziesięć potężnych tankowców już od dwóch miesięcy nie zawija do brytyjskich portów, czekając na wzrost cen ropy naftowej. W każdym z nich znajduje się nawet do 100 tysięcy ton surowca.

Dziekujezaa4.pl

Eksperci obliczyli, że biorąc pod uwagę rosnące ceny ropy naftowej, anonimowi właściciele ładunku zarabiają w "morskiej poczekalni" milion funtów dziennie. W dobie kryzysu trudno o lepszą inwestycję.

Reklama

Według szacunków, pod koniec grudnia, ceny benzyny sprzedawanej w Wielkiej Brytanii będą o 25 procent wyższe w stosunku do początku tego roku. Nie takiego prezentu na święta oczekiwali brytyjscy kierowcy.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: wzrost cen ropy naftowej | święta | benzyna

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy