Reklama

Wiesz co to łunochód?

W kioskach pojawił się już najnowszy OFF ROAD PL Magazyn 4x4.

Znajdziecie w nim m.in:

III Rajd Łunochodów w Istebnej

Łunochody już po raz trzeci wylądowały na starcie Rajdu w Istebnej. Przedstawiamy relację z tej jedynej w swoim rodzaju imprezy dla góralskich traktorów-samoróbek.

Operacja Południe 2007 - Bielsko-Biała

Organizator tegorocznej "Operacji Południe" w dbałości o jakość postawił przed uczestnikami surowe wymogi oryginalności. Wbrew obawom o frekwencję impreza udała się znakomicie.

Porady Wujka Zbyszka

Wujek Zbyszek radzi jak nie wtopić kupując używaną wymarzoną terenówkę. Pokazuje także, czym może się skończyć nieuwaga przy zakupie auta z ukrytymi niespodziankami.

Reklama

Puchar Polski Offroad PL

Podsumowanie drugiej rundy Jesteśmy już po półmetku Pucharu. Druga runda zgromadziła rekordową ilość uczestników, dla których nie zabrakło wspaniałych terenów do off-roadowych zmagań. Sportowych emocji było pod dostatkiem.

III runda H-6 Trophy i IV runda RMPST

I stał się cud. Krzywo widziany przez PZMot prywatny, pozazwiązkowy cykl świetnych imprez H-6 Trophy oraz urzędowe RMPST spotkały się. I to nie na wojennej ścieżce, ale na wspólnej imprezie.

Cel: Góra Mojżesza

Synaj - pustynna, biblijna kraina - stał się obecnie popularnym kierunkiem turystycznych wycieczek. My jednak pokazujemy Synaj nie tylko od strony słonecznych nadmorskich plaż i kolorowych raf.

Mitsubishi Pajero V60 EVO

Jak stworzyć auto przeznaczone do morderczych obciążeń w ekstremalnych temperaturach? Na dodatek szybkie i niezawodne z daleka od serwisu? Zdradzamy receptę AMRO Teamu na zbudowanie samochodu zdolnego do wzięcia udziału w dakarowym szaleństwie.

OFF-ROAD PL
Dowiedz się więcej na temat: wiedźmy | Wiem | Łunochod | 4x4 | Istebna | Off | off road | off-road

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy