Lamborghini Drive Club - bliskie spotkanie z Huracanem STO

Już w dniach 26-28 lipca na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim odbędzie się druga edycja Lamborghini Drive Club. Jej uczestnicy będzie mogli sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą Lamborghini Huracana STO.

Obecna formuła Lamborghini Drive Club została zapoczątkowana w ubiegłym roku. To nowy format spotkań skierowany do fanów motoryzacji, klientów oraz miłośników włoskiej marki. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję przetestować samochody na torze, pod okiem wykfalifikowanych instruktorów.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w dwóch seriach szkoleń torowych. Podczas jazd będą mogli sprawdzić wyjątkowe przyspieszenie Huracána STO na prostej o długości 730 metrów, a także szlifować wchodzenie w zakręty na odpowiednio przygotowanych odcinkach toru.

Reklama

Lamborghini Drive Club to także okazja, aby poznać kierowców działu sportów motorowych Automobili Lamborghini - Squadra Corse. Grupa udziela wsparcia klientom włoskiej marki w tej dziedzinie, a także zajmuje się projektowaniem i produkcją samochodów przeznaczonych do rywalizacji w prestiżowych mistrzostwach rangi GT na całym świecie.

Lamborghini Huracan STO - piorunujące osiągi

Do dyspozycji uczestników tegorocznej edycji Lamborghini Drive Club będzie osiem egzemplarzy modelu Huracan STO, a więc odmianą napędzaną 640-konną wersją wolnossącego silnika V10. Samochód od 0 do 100 km/h rozpędza się w 3 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 310 km/h. 7-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa przekazuje moc wyłącznie na tylne koła.

***

Dowiedz się więcej na temat: Lamborghini | Lamborghini Huracan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy