Z tą motorynką z koszem będziesz królem każdego zlotu motocyklowego

Kiedyś motorynka była twoim marzeniem, ale nie mogłeś sobie na nią pozwolić? Teraz masz okazję zainwestować 18 000 zł i kupić taką wyjątkową, bo z bocznym koszem. Gwarantuję, że będziesz królem każdego zlotu!

Romet Pony to pragnienie wielu dorosłych już motocyklistów. Nierzadko był to pierwszy "sprzęt", na którym część z nas uczyła się kiedyś jeździć.   

Sezon motocyklowy zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim zaczną się pierwsze zloty i inne imprezy motocyklowe. Jeżeli zatem jeszcze nie zmieniłeś swojej aktualnej maszyny na nowszą, zastanów się, bo możesz zamiast niej możesz kupić Rometa Pony M1 z 1979 roku z wózkiem bocznym.

Cały zestaw wystawiony został na platformie olx.pl w cenie 18 000 zł. Warto jednak docenić, że kosz został polakierowany w ten sam wpadający w ciemny pomarańcz kolor, a do tego wózek posiada oryginalne 9-calowe koło na aluminiowej feldze. Do tego drugie służące jako zapasowe zamontowane zostało w tylnej części wózka, gdzie znajduje się też m.in. mały trójkąt ostrzegawczy.

Reklama

"Zapytań jest sporo. Większość chce kupić sam kosz"

Motorynka jest w pełni sprawna, ale dalej może nią legalnie jeździć tylko kierowca. No chyba, że będzie to zamknięty teren zlotu czy prywatna posesja, a wtedy - jak twierdzi sprzedający - w koszu zmieści się pies czy nawet 7-letnie dziecko.

Sprzedający to małe cudo twierdzi, że kupił już tak przerobiony pojazd, ale przyznaje, że zainteresowanie potencjalnych klientów jest spore. - Więcej jest nawet zapytań o sam wózek niż o cały zestaw - potwierdza sprzedający motorynkę Krzysztof, który sam ma 36 innych klasycznych motocykli.

Oczywiście pytaniem pozostanie to czy motorynka "dźwignie" bardziej rosłego motocyklistę, bo 1-cylindrowy dwusuwowy silnik o mocy 1,7 KM już bez kosza nie pozwalał na rozpędzenie się do prędkości powyżej 40-45 km/h.

Z drugiej strony taka motorynka może być idealnym sposobem, aby motocyklista pokazał swoim dzieciom kawał historii polskiej motoryzacji i zaraził ich pasją do dwóch kółek.

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

***INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Motorynka | motorower
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy