Reklama

Tragiczna seria wypadków motocyklistów. Dlaczego giną?

Młoda dziewczyna, pasażerka motocykla, zginęła w wypadku w Nowym Brzesku w Małopolsce.

Kierowca jednośladu, który zderzył się z samochodem osobowym, został ranny. Do wypadku z udziałem motocykla doszło także na drodze krajowej nr 6 między w pobliżu Sąborza na Pomorzu. Tam ranna została jedna osoba.

Z kolei na drodze ekspresowej S3 z Gorzowa Wielkopolskiego do Szczecina tuż za węzłem w Myśliborzu motocyklista wypadł z drogi i uderzył w barierę. Do szpitala zabrał go śmigłowiec.

W sobotę w tragicznym wypadku w miejscowości Bełchów na drodze krajowej nr 70 w Łódzkiem zginęli 38-letni motocyklista i 53-letni rowerzysta. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że rowerzysta jadący od strony Skierniewic chciał zawrócić w momencie, gdy był wyprzedzany przez motocyklistę. Manewr dla obu mężczyzn niestety zakończył się tragicznie.

Reklama

Nie tylko motocykliści

Wypadku nie przeżyła również 14-letnia dziewczynka, która była pasażerką nissana primera jadącego drogą wojewódzką nr 702 od strony Łodzi w kierunku Kutna. Prowadząca pojazd 38-letnia kobieta z nieustalonych do tej pory przyczyn zjechała z drogi, a samochód uderzył w drzewo. W wypadku zginęła 14-latka, a kierującą nissanem oraz trzech innych pasażerów przewieziono do szpitala w Kutnie.

Bartosz Styrna

RMF
Dowiedz się więcej na temat: pasażerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne