Reklama

Theissen: Jeszcze powalczymy w tym sezonie

Po niespodziewanym przebudzeniu BMW Sauber podczas GP Belgii, w zespole nastały optymistyczne nastroje i od razu pojawiły się zapowiedzi, że zespół z Hinwill nie składa jeszcze broni i pokaże się z najlepszej strony w końcówce sezonu.

Na torze Spa Robert Kubica i Nick Heidfeld zajęli odpowiednio 4. i 5. miejsce. Była to jedna z niespodzianek minionego weekendu w Formule 1.

Reklama

Mario Theissen, dyrektor BMW był bardzo zadowolony z wyników, jakie osiągnęli jego kierowcy i zapowiedział, że to nie wszystko, co pokaże jego zespół w tym sezonie. - Myślę, że ten weekend pokazał, że nasz bolid jest teraz nieco szybszy i lepiej zbalansowany. Uważam, że na torze Monza podczas najbliższego GP Włoch będzie równie dobrze, a może nawet lepiej - powiedział.

- Mogliśmy powalczyć o podium już w Belgii. Nick był na dobrej pozycji startowej, ale tuż po rozpoczęciu wyścigu stracił ją. Zyskał za to Robert, ale nie dał rady obronić się przed Sebastianem Vettelem. Mimo to jestem zadowolony z wyników. Myślę, że to jeszcze nie wszystko, co pokazaliśmy w tym sezonie - podsumował GP Belgii dyrektor BMW Sauber.

ASInfo/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama