Reklama

Spektakularny rozwód w F1

Szef Formuły 1 rozwodzi się. Straci połowę majątku?

Jeszcze nie ucichły echa rozwodu Madonny i Guya Ritchie, a na Wyspach Brytyjskich rozpoczęła się kolejna, spektakularna sprawa rozwodowa. Jej bohaterami są szef Formuły 1, Bernie Ecclestone i jego chorwacka żona, Slavica.

Sprawa jest ciekawa z uwagi na fortunę szefa F1, która sięga 2 miliardów funtów. Ecclestone jest żonaty od 24 lat. Można więc oczekiwać, że sąd przyzna sporą część majątku jego żonie. Według ekspertów może być to najkosztowniejszy rozwód w historii brytyjskiego prawa, które w przypadku długoletniego pożycia dzieli majątek dokładnie na połowę.

Reklama

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: majątek | rozwody | rozwód

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy