Reklama

Robert Kubica spotkał się z fanami

Karolina Kondracka z Warszawy i Łukasz Dyrda z Krakowa spotkali się z Robertem Kubicą. Laureaci konkursu Lotto byli pierwszymi kibicami, którzy mieli okazję porozmawiać z Robertem od chwili wypadku do którego doszło ponad rok temu.

Spotkanie Roberta Kubicy z polskimi kibicami odbyło się w Mediolanie. Jak opowiadają zwycięzcy konkursu Lotto, polski kierowca F1 bardzo cierpliwie i z dużą dozą wyrozumiałości odpowiadał na pytania związane z Formułą 1. Opowiadał o swoim debiucie w zawodach F1 i wspominał najlepsze swoje wyścigi.

Reklama

"Spotkanie było wyjątkowe z kilku względów" - relacjonował Łukasz Dyrda. "Robert, który w tym sporcie osiągnął bardzo dużo, spotkał się z laikami, których aktywność ogranicza się do włączenia telewizora w niedzielne popołudnie, a mimo tego z cierpliwością i pasją odpowiadał na najprostsze pytania, na które pewnie każdy fan mógłby sobie sam odpowiedzieć " - stwierdził jeden ze zwycięzców konkursu Lotto.

Pod wrażeniem osobowości Roberta Kubicy była Karolina Kondracka. Wyznała, że rozmowa z Robertem będzie dla niej sporym doświadczeniem życiowym.

"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w spotkaniu z Robertem Kubicą. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat wyścigów i rajdów. Robert jest przemiłym człowiekiem, pełnym pasji i uroku. Spotkanie z nim to świetne doświadczenie" - tłumaczyła Karolina.

Jej zdanie podzielił zwycięzca konkursu Lotto, Łukasz Dyrda. Przyznał, że Kubica pomimo tego, że w sporcie osiągnął bardzo dużo, wciąż ma w sobie wiele pokory.

"Wielkie wrażenie wywarła na mnie osobowość Roberta. Jest osobą, która osiągnęła bardzo dużo w tym sporcie, ociera się o perfekcję w tym, co robi, a mimo tego zachowuje pokorę, powtarza, że pewne rzeczy można lepiej zrobić i dużo jest jeszcze przed nim. Trudno nie zwrócić uwagi na to, że tak naprawdę to, co Robert robi, jest pasją jego życia i potrafi o tym mówić w bardzo zajmujący sposób" - powiedział krakowianin.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje