Reklama

Prezentacja nowego Jaguara R4

Jaguara nie stać rozpoczynającym się 9 marca nowym sezonie F1 na kolejne tłumaczenia.Nowy bolid ekipy oznaczony symbolem R4 ma oznaczać powrót do korzeni i ma doprowadzić do osiągnięcia dawno oczekiwanych wyników.

Konstrukcja, która był od razu testowana w belgijskim Lommel w ubiegły piątek, jest dziełem szefa od aerodynamiki Bena Agathangelou, szefa projektantów Roba Taylora i Marka Gillana.

- Wyciągnęliśmy dużo lekcji z R3 i konstruując R4 postanowiliśmy nie przyjmować radykalnego podejścia - powiedział dyrektor zarządzający Jaguara David Pitchforth. - Zdecydowaliśmy się na konwencjonalną konstrukcję.

Za sterami nowych R4 zobaczymy kompletnie zmienioną ekipę kierowców. Mark Webber i Antonio Pizzonia zastąpili Eddie Irvine'a i Pedro de la Rosę.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy