Reklama

Kubica kontra Schumacher

Felipe Massa zaprosił Roberta Kubicę i Michaela Schumachera do udziału w corocznej dobroczynnej imprezie. Polak, Brazylijczyk i Niemiec będą ścigać się na torze gokartowym w brazylijskim Florianopolis.

Schumacher zwyciężył już w zeszłorocznych zawodach. Kubica niespodziewanie odwołał przyjazd do Brazylii. "Prawie wszystko było przygotowane do tego, aby Robert mógł wystartować w zeszłym roku, ale w ostatniej chwili musiał zrezygnować" - zdradził kierowca Ferrari z nadzieją, że w tym roku Polak dotrze na tor w Ingleses.

Reklama

W imprezie Brazylijczyka uczestniczyć będą także: Rubens Barrichello, Nelson Piquet, Sebastian Vettel oraz Sebastian Bourdais. Kierowcy Formuły 1 bardzo lubią ścigać się gokartami, w których rozpoczynali swoje kariery. Kubica nie ukrywa, że jest to jeden z najlepszych sposobów spędzania wolnego czasu. "To nic nadzwyczajnego. Większość ludzi najlepsze wspomnienia ma z dzieciństwa, więc mam sentyment do gokartów. Oczywiście nie zajmujemy się nimi profesjonalnie, ale staramy się być blisko takiej rywalizacji - powiedział Przeglądowi Sportowemu Kubica.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje