Reklama

Kto partnerem Kubicy?

Dobra jazda Witalija Pietrowa w ostatnim wyścigu sezonu o Grand Prix Abu Zabi, gdzie Rosjanin zajął szóste miejsce, znacznie zwiększyła jego szanse na pozostanie w zespole w przyszłym roku - przyznał szef teamu Renault Eric Boullier.

Podkreślił, że jak na debiutanta w Formule, Pietrow miał zupełnie niezły sezon. "Choć w drugiej połowie popełniał sporo błędów i miał wypadki, to jednak w Abu Zabi pojechał dobrze, wypełnił wszystkie zadania".

Boullier zaznaczył, że teraz trzeba na spokojnie ocenić sezon i przemyśleć plany na przyszły rok. "Nadal jest kilka spraw wymagających szybkiego rozwiązania; musimy rozważyć kilka koncepcji, a na to potrzeba czasu".

Jego zdaniem ostateczne decyzje dotyczące przyszłości teamu i jego składu w przyszłym roku zapadną najpóźniej za trzy tygodnie. Francuz potwierdził, że rozmawiają w sprawie ewentualnej współpracy także z innymi kierowcami, wśród których jest m.in. Nick Heidfeld i Adrian Sutil.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje