Reklama

Brawo Kubica! Zero błędów

Wielki sukces Roberta Kubicy w Grand Prix Monaco.

W szóstej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1 Polak z BMW-Sauber zajął znakomite drugie miejsce i jako jedyny kierowca nie popełnił podczas wyścigu żadnego błędu.

Na torze ulicznym w Monte Carlo wygrał Brytyjczyk Lewis Hamilton z McLaren-Mercedes. Trzeci był Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari.

Hamilton zwyciężył po raz drugi w tym roku, bowiem w marcu wygrał Grand Prix Australii, otwierające sezon. Brytyjczyk objął prowadzenie w klasyfikacji MŚ, z dorobkiem 38 punktów.

Wyprzedza dotychczasowego lidera Fina Kimiego Raikkonena z Ferrari, który był w Monte Carlo dziewiąty i nie powiększył dotychczasowej zdobyczy 35 punktów.

Trzecie miejsce w MŚ utrzymał Massa - 34 pkt, a czwarte Kubica - 32.

Kliknij TUTAJ a zobaczysz Roberta w Monte Carlo.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy