Bezpieczny zakup używanego auta. Stać cię na lepszy model, niż się spodziewasz

Rynek wtórny to pole minowe dla kupujących – zwłaszcza tych, którzy na co dzień nie pasjonują się motoryzacją. Nie znaczy to jednak, że zakup dobrego samochodu używanego to rzecz niemożliwa. Z pomocą przychodzą bowiem salony sprzedaży, takie jak Volkswagen Financial Services Store, gdzie znajdziemy auta sprawdzone pod względem technicznym, z udokumentowaną historią i przeglądami, potwierdzonym przebiegiem oraz za rozsądną cenę.

Volkswagen Financial Services Store, czyli używane auto bez zbędnego ryzyka

Volkswagen Financial Services Store to znajdujący się przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie stacjonarny salon samochodowy. Klienci znajdą tam wszystkie marki Grupy Volkswagena: Audi, Seat, Skoda i Volkswagen. To samochody maksymalnie 5-letnie, zweryfikowane pod względem stanu technicznego, bez ukrytych usterek, z potwierdzonym przebiegiem, pewnym pochodzeniem i udokumentowaną historią serwisową.

Osoby odwiedzające salon mogą liczyć nie tylko na pewne auto z drugiej ręki, ale też na w pełni profesjonalne podejście ze strony będących ekspertami w dziedzinie motoryzacji doradców. Pomogą oni zarówno w wyborze najlepszego modelu, jak i najkorzystniejszej oferty finansowej.

Ceny młodych samochodów używanych w VWFS Store sprawdzisz tutaj

Używane samochody z pewnej ręki

W Volkswagen Financial Services Store, mimo że nabywamy samochód używany, robimy to w komfortowych warunkach w salonie. Często są to auta od pierwszego właściciela, czyli takie, na które wyjątkowo trudno trafić podczas samodzielnego przeglądania ofert w internecie. Co więcej, formalności sprowadzone są do niezbędnego minimum.

Natomiast osoby, które nie mogą pozwolić sobie na wizytę w salonie, dostępne modele łatwo znajdą na stronie internetowej www.store.vwfs.pl. Umieszczone zostały tam wszystkie ważne informacje o pojazdach oraz warunkach finansowania. W razie dodatkowych pytań - można skontaktować się z doradcą.

Ceny młodych samochodów używanych w VWFS Store sprawdzisz tutaj

Używane auto (jak) z salonu

Wszystkie samochody, jakie znajdziemy w Volkswagen Financial Services Store dostępne są "od ręki". W zależności od potrzeb: za gotówkę bądź w wygodnym finansowaniu w kredycie lub leasingu wraz z ubezpieczeniem i pakietem przeglądów. Do każdego modelu dołączony jest certyfikat pojazdu.

Oferta Volkswagen Financial Services Store przeznaczona jest dla klientów prywatnych i firm, istnieje ponadto możliwość sfinansowania floty kilku czy też kilkunastu pojazdów. Warto dodać, iż regularnie pojawiają się najróżniejsze oferty promocyjne, a każdy samochód można samodzielnie przetestować w warunkach drogowych i umówić się na jazdę próbną.

Ceny młodych samochodów używanych w VWFS Store sprawdzisz tutaj

Stać cię na lepszy samochód niż myślisz!

Salony sprzedaży aut używanych, jak Volkswagen Financial Services Store, to szansa na zakup lepszego pojazdu niż może się na pierwszy rzut oka wydawać, jeśli spojrzymy na nasz budżet. Dlaczego? Ponieważ kupując samochód używany na własną rękę, powinniśmy zostawić sobie finansowy margines na konieczne (wymiana rozrządu i płynów eksploatacyjnych) bądź ewentualne naprawy. Tymczasem dostępne w Volkswagen Financial Services Store auta są gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowego wkładu gotówki. Innymi słowy, na zakup możemy przeznaczyć całą sumę, którą dysponujemy, ponieważ w przyszłości nic nas nie zaskoczy.

Z jednej strony otrzymujemy więc auto w pełni sprawdzone, które nie przysporzy nam niemiłych niespodzianek, z drugiej - opcję rozbicia płatności na niskie raty. A to oznacza, że możemy sobie pozwolić na zakup lepszego auta niż sądzimy.

Ceny młodych samochodów używanych w VWFS Store sprawdzisz tutaj

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy