Reklama

X5 czy ML? Pomożecie?

Wciąż dostajemy od Was listy. Na wszystkie staramy się odpowiadać. Piszecie do nas w różnych sprawach, całkiem błahych i tych bardzo poważnych.

Nie zawsze jednak potrafimy pomóc. Ale nasi Czytelnicy radzą sobie z każdym problemem. Czy także z tym, z jakim zwrócił się do naszej redakcji Marcin? Oto jego list. Pomożecie mu wybrać?

Witam, zapewne wielu z Czytelników portalu Interia.pl posiada jeden z samochodów, który chcę kupić. Zastanawiam się nad BMW X5 z silnikiem 3.0 d (automatyczna lub manualna przekładnie) i Mercedesem ML 320 CDI, który występuje tylko z najnowszą skrzynia 7G-Tronic.

Czytałem w jednym z czasopism, że jest to jedna najlepszych na świecie automatycznych przekładni, ale która niestety potrafi unieruchomić samochód, co powoduje wadliwa elektronika.

Dlatego chciałbym poznać opinię czytelników, która będzie w 100% zapewne prawdziwa ze stanem faktycznym, gdy teraz posiadam samochód, który został wybrany po mojej tylko ocenie i obietnicach dealera, które rozwiał mechanik na pierwszym przeglądzie mówiąc, że ten samochód nie nadaje się na polskie drogi. A wcześniej miało być wszystko super.

Reklama

Dlatego teraz chciałbym dobrze wybrać i zobaczyć opinie czytelników serwisu Motoryzacja. Bardzo proszę o opinie właścicieli BMW X5 3.0 d i Merecedesa ML 320 CDI.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy