Reklama

Wspólna teleinformatyka

Ford Motor Company, PSA Peugeot Citroën i Renault-Nissan ogłosiły stworzenie spółki joint-venture przy równych udziałach, dzięki której powstanie nowy podmiot w teleinformatyce samochodowej w Europie. Kooperacja ta, która skupia trzech największych producentów samochodowych na świecie, jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w sektorze teleinformatyki samochodowej.

Nowa jednostka, dla której nie wybrano jeszcze nazwy, będzie wykorzystywać technologie i kompetencje wszystkich trzech partnerów w dziedzinie teleinformatyki. Zamierza stworzyć wspólną, europejską infrastrukturę, która pozwoli zaoferować klientom profesjonalne usługi samochodowe, stawiające na mobilność.

Dzięki dużym oszczędnościom i współpracy, przedsięwzięcie to przyczyni się do zmniejszenia kosztów usług dla klienta, pozwalając jednocześnie trzem producentom połączyć ich doświadczenia i badania z dziedziny teleinformatyki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: teleinformatyka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy