Reklama

Wkrótce nowy samochód z Polski!

Opel kontynuuje ofensywę. Wkrótce do oferty włączony zostanie kabriolet, którego plany produkcyjne zostały właśnie potwierdzone.

Jego produkcję zaplanowano w ramach inwestycji firmy w wysokości 11 mld euro, ogłoszonej przed niemal rokiem.

Konstrukcja nowego kabrioletu będzie oparta na astrze. Auto pojawi się na rynku w 2013 r. - w tym samym roku Opel wprowadzi również zupełnie nowy model samochodu miejskiego, mniejszego niż corsa.

Co ważne, astra kabriolet będzie wytwarzana w zakładzie produkcyjnym w Gliwicach razem z obecną wersją pięciodrzwiową.

- Ogłoszenie decyzji o uruchomieniu produkcji tego modelu jest kolejnym ważnym momentem dla zakładu. Jesteśmy zadowoleni, że nasze wysiłki nie poszły na marne, a doświadczenie, które nabywają pracownicy zakładu produkując Astrę IV będzie wykorzystane w kolejnych latach - powiedział Andrzej Korpak, dyrektor gliwickiego zakładu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy