Szczęśliwa i roztańczona załoga fabryki Fiata w Melfi

Pracownicy zakładów Fiata w Melfi na południu Włoch umieścili w internecie wideo, na którym tańczą do muzyki aktualnego przeboju Pharrella Williamsa "Happy".

Inicjatywa wzbudziła mieszane uczucia i jest przedmiotem ożywionej dyskusji.

Reklama

Wideo jest zatytułowane "We are happy from Melfi plant" i ukazuje rzeczywiście ludzi uśmiechniętych i tańczących. Od dyrektora zakładu po robotników zatrudnionych przy taśmie. W rytm przeboju poruszają się nawet maszyny fabryczne i roboty.

"Mamy powody do zadowolenia"- wyjaśnia jeden z działaczy związkowych, który przypomina, że Melfi to jedyny zakład Fiata pracujący dziś pełną parą. Inni krytykują dyrektora fabryki: jego wygibasy - jak mówią - nie licują z codziennym trudem załogi. W ocenach internautów powtarza się słowo "błazenada", ale nie brak i słów uznania dla zgrania tańczącej drużyny.

Na temat inicjatywy zakładów w Melfi nie wypowiedziała się jeszcze dyrekcja Fiata.

Fabryka w Melfi jest jednym z największym zakładów Fiata. Obecnie produkowany tam jest Fiat Punto, Abarth Punto oraz nowość, czyli Jeep Renegade. Również w Melfi ma być produkowana uterenowiona wersja Fiata 500L czyli 500X.

Polub MOTO INTERIAna Facebooku. Tam znajdziesz więcej zdjęć, ciekawostkii... konkursy. Do wygrania wkrótce samochód na weekend!. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Dowiedz się więcej na temat: Happy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje