Reklama

Sprawdź, czy nie kradziony

Chcesz kupić używane auto z Zachodu? Nie jesteś pewien jego pochodzenia? Wiarygodność informacji jakie posiadasz o wybranym przez siebie aucie możesz zweryfikować w Europejskim Rejestrze Pojazdów, z którym serwis Motoryzacja rozpoczął współpracę.

ERP sprawdza legalność i pochodzenie pojazdów z terenu Europy Zachodniej, Środkowej i Ameryki Północnej. Zapytania do tej firmy kierują osoby prywatne, autokomisy a także sektor państwowy: straż graniczna, sądy, prokuratura i policja.

W ciągu miesiąca "wpada" kilka aut kradzionych, najczęściej na fałszywych dokumentach rejestracyjnych z państw Unii. Auta te nie zawsze figurują jako kradzione, ale mają "lewe" dokumenty i po zatrzymaniu przez policję i wykonaniu badań mechanoskopijnych uzyskuje się oryginalny nr VIN, który figuruje jako utracony. ERP identyfikuje również kilka aut w miesiącu z fałszywym rocznikiem i pojazdy z USA ze zmienianym przebiegiem.

Reklama

Istotą sprawdzenia pojazdu jest nie tylko potwierdzenie czy pojazd pochodzi z kradzieży, przywłaszczenia lub nabycia w drodze oszustwa, ale weryfikacja jego danych rejestracyjnych w państwie, z którego sprowadzono auto do Polski.

TUTAJ uzyskasz więcej informacji.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto | motoryzacja | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne