Program Nissan NonStop

Nissan Poland przy współpracy z firmą GE Capital Bank opracował specjalny program o nazwie Nissan NonStop, mający na celu uhonorowanie swoich klientów. Akcja jest adresowana do posiadaczy Nissanów i klientów autoryzowanych stacji Nissana w Polsce. Udział w programie, do którego można się zapisać w każdej autoryzowanej placówce Nissana w Polsce, wiąże się z wieloma przywilejami: sukcesywnie wprowadzanymi atrakcyjnymi propozycjami związanymi z zakupem aut, części zamiennych, akcesoriów i obsługą serwisową, zaproszeniami na zamknięte, przedpremierowe pokazy aut i jazdy testowe, pierwszeństwem w korzystaniu z limitowanych promocji.

Wszyscy uczestnicy programu Nissan NonStop otrzymują bezpłatnie najświeższe informacje dotyczące Nissana, jego produktów, działalności firmy w Polsce i na świecie. W przesyłanych publikacjach Nissan Poland przedstawia sylwetki znanych ludzi, posiadaczy aut tej marki, prezentuje poszczególne punkty sieci dealerskiej, opisując rozwiązania techniczne, opracowane przez Nissana oraz ciekawe imprezy.

Uczestnikom programu, za okazaniem Karty Uczestnika przysługują specjalne warunki kredytowe w systemie sprzedaży ratalnej GE Capital Banku S.A. Wiąże się to także z uproszczoną do minimum procedurą kredytową, natychmiastowym zatwierdzeniem wniosku kredytowego przy minimalnych wymaganiach formalnych i indywidualnym limitem z góry zatwierdzonego kredytu. Wyjątkową ofertą są rabaty i promocje w ponad 2200 sklepach uczestniczących w Programie, oznaczonych logo NonStop.

Reklama

Każdy uczestnik Programu ma także dostęp do specjalnych, indywidualnych stron internetowych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nissan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy