Reklama

Pięć milionów transitów

Z taśm produkcyjnych fabryki Forda w Southampton zjechał pięciomilionowy egzemplarz transita. Jubileuszowy samochód jest białym busem, który trafi do jednej z organizacji charytatywnych zajmującej się promocją sportu.

Transit jest całkowicie angielskim samochodem. Montaż odbywa się w Southampton, silniki powstają w Dagenham i Essex, a skrzynie biegów - w Halewood.

Fabryka w Southampton zatrudnia 1441 pracowników, którzy codziennie montują 329 transitów. W zeszłym roku produkcja osiągnęła rekordowy poziom - linie montażowe opuściły 70674 samochody. Połowa z nich została sprzedana na rynku lokalnym, zaś połowę wyeksportowano do ponad 50 krajów świata.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piano | piana | fabryka | southampton

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy