Reklama

Oceń swoje auto: Renault

Nasza inicjatywa oceniania przez was, czytelników serwisu Motoryzacja, samochodów spotkała się z niesłychanie dużym odzewem. W ciągu dwóch dni otrzymaliśmy niemal pół tysiąca komentarzy dotyczących produktów Volkswagena. Zobaczysz je TUTAJ.

Dziś kontynuujemy nasz cykl. Są wśród was fani motoryzacji niemieckiej, są tacy, którzy dają z siebie wszystko, by udowodnić wyższość samochodów np. włoskich.

Natomiast część z was dopiero przymierza się do zakupu samochodu, odkłada pieniądze lub stara się o kredyt.

Każdy chciałby jednak, by ten jego wymarzony pojazd był szybki, mało palił, dawał przyjemność z jazdy i był bezawaryjny.

Co w takim razie wybrać, by być zadowolonym? Trudno o lepsze rekomendacje, niż od użytkowników tej samej marki.

Masz samochód marki Renault? A może jeździłeś kiedyś "renówką"? Czy to prawda, że francuskie samochody są tak delikatne, jak głosi "prawda ludowa"?

Czekamy na wasze opinie i komentarze!

Porozmawiaj na Forum.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: motoryzacja | auto

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy