Reklama

Oceń swoje auto: Fiat

Wracamy do naszego cyklu oceniania przez was, czytelników serwisu Motoryzacja, waszych samochodów. Po tym, gdy zebraliśmy już niemal dwa i pół tysiąca opinii dotyczących Volkswagena, Renault, Forda, Toyoty i Daewoo przyszła kolej na Fiata.

Są wśród was fani motoryzacji niemieckiej, są tacy, którzy dają z siebie wszystko, by udowodnić wyższość samochodów włoskich.

Reklama

Część z was jeździ samochodami, które niedawno wyjechały z fabryki, część przywiozła sobie auto z Niemiec.

Natomiast inni dopiero przymierzają się do zakupu, odkładają pieniądze lub starają się o kredyt.

Każdy chciałby jednak, by ten jego wymarzony pojazd był szybki, mało palił, dawał przyjemność z jazdy i był bezawaryjny.

Co w takim razie wybrać, by być zadowolonym? Trudno o lepsze rekomendacje, niż od użytkowników tej samej marki.

Nie wiedzieć czemu Fiat budzi w naszym kraju olbrzymie emocje. Nie brak osób, dla których te samochody to złomy, i które zarzekają się, że nawet za darmo nie jeździłyby produktami włoskiego koncernu.

Z drugiej strony wielu posiadaczy tych aut ma o nich jak najlepsze zdanie. Chcielibyśmy dotrzeć do prawdy i dowiedzieć się, jak rzeczywiście fiaty sprawują się w codziennej eksploatacji.

Dlatego prosimy o opinie i komentarze tylko osoby, które mają osobiste doświadczenia z tymi samochodami. Nie interesują nas powtarzane z ust do ust prawdy ludowe, czy stereotypy, że np. rdzewieją już na plakatach.

Jeździsz lub jeździłeś fiatem? Podziel się wrażeniami z innymi!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: fiat | auto | Fiata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy