Reklama

Nowości TVR-a

Na salonie samochodowym w Birmingham TVR zaprezentowało dwa nowe modele: Tuscan 2 i Sagaris. Oba należą do ekskluzywnej klasy samochodów sportowych.

Tuscan 2 dwa jest następcą zaprezentowanego w 2000 roku Tuscana. Producent nie ujawnia jeszcze danych technicznych. Wiadomo natomiast, że samochód będzie produkowany całkowicie ręcznie według specyfikacji zażądanej przez klienta.

TVR Sagaris jest zmodernizowaną wersją T350. Od swojego protoplasty jest szerszy i niższy, a jego zawieszenie jest zestrojone bardziej sztywno.

Samochód napędzany będzie umieszczonym z przodu, rzędowym, sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 4 litrów i mocy 400 KM.

Wyposażenie seryjne obejmuje karoserię ze stopu metali lekkich i kompozytów oraz skórzaną tapicerkę. W Wielkiej Brytanii pojazd będzie kosztował 50 tysięcy funtów, a do pierwszych klientów trafi już w lipcu.

Reklama

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowości

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy