Nowe Porsche Panamera z nowym ambasadorem marki

Odwaga - właśnie ta cecha wyróżnia nowego ambasadora Porsche Panamera - Radzimira Dębskiego, występującego na scenie jako JIMEK. Utalentowany, pełen wiary we własne wizje artysta i kompozytor, który zdobył sławę wygrywając w 2012 roku konkurs na remiks piosenki Beyoncé, pokonując ponad 3000 producentów z całego świata.

Przełamujący kanony muzyczne tworzący świeże, odważne kompozycje i interpretacje. W naturalny sposób łączy muzykę i jej wykonanie z zastosowaniem różnych, często pozornie sprzecznych źródeł i gatunków.

Efektem tego są przełomowe i niespotykane dotąd wydarzenia muzyczne, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wielu muzyków na świecie - najlepszym przykładem fenomenu łączenia ze sobą różnego podejścia do muzyki jest "Hip - Hop History Orchestrated by JIMEK", które w 2015 roku zostało wykonane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach.

Reklama

Kolejnym spektakularnym sukcesem okazał się projekt Solidarity of Arts, którego Radzimir był gospodarzem. To nie koniec, już za kilka tygodni JIMEK zagra koncert w legendarnym berlińskim Konzerthaus, który zostanie zarejestrowany i wydany przez Deutsche Grammophon, jedną z najważniejszych wytwórni muzyki poważnej na świecie.

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają - jednak nie w tym przypadku. Pasują do siebie podobne pasje, charaktery, ambicje. Bratnimi duszami mogą zostać ci odważni - i właśnie dlatego Radzimir Dębski, za kierownicą Porsche Panamera jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Nowe Porsche Panamera lepiej niż kiedykolwiek godzi dwie przeciwstawne osobowości: osiągi rasowego samochodu sportowego i komfort luksusowej limuzyny. To właśnie odwaga pozwoliła inżynierom Porsche na stworzenie modelu, który awansuje do roli ikony osiągów w swoim segmencie.
Idąc z duchem postępowań inż. Ferdynanda Porsche, który wykazując się odwagą stworzył wiele przełomowych rozwiązań w motoryzacji - poczynając od pierwszego na świecie hybrydowego samochodu stworzonego na przełomie XIX i XX wieku, poprzez kultowe Porsche 356, a kończąc na dokonaniach jego potomków - legendarnym Porsche 911 i kolejnych modelach, które do dziś bezkompromisowo czerpią ze sportowego genotypu Porsche.

Pionierskie godzenie sprzeczności, które w efekcie przynosi więcej: zarówno nowe Porsche Panamera jak i nowy ambasador tego modelu - JIMEK - udowadniają, że odwaga wyróżnia zwycięzców.

Zapraszamy do obejrzenia klipu przedstawiającego nowego ambasadora w nowym Porsche Panamera:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama