Reklama

Lifting mondeo

Ford odmładza mondeo. Flagowa limuzyna tego producenta przeszła delikatny face-lifting.

Zmiany są trudne do zauważenia na pierwszy rzut oka. Zmieniono delikatnie kształt przedniego zderzaka i umieszczony pod nim spojler, pojawiło się nowe wykończenie grilla. Podobnych modyfikacji dokonano również z tyłu. W tej części nadwozia najbardziej widoczna jest jednak zmiana świateł zespolonych. Co prawda, ich kształt jest identyczny, ale już kolorystyka zupełnie inna.

Niewielkie modyfikacje stylistyczne odnajdziemy również wewnątrz pojazdu.

Ponadto zostało zwiększone wyposażenie samochodu w zakresie nowych technologii - zaimplementowano m.in. interfejs Bluetooth, sterowanie głosowe i podłączenie pod I-Poda.

Reklama

Pierwsze mondeo po face-liftingu trafią do salonów w maju.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lifting

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy