Koniec z castingiem na klienta w Fordzie!

Dobre wiadomości dla fanów Forda. Amerykanie potwierdzili właśnie, że - w związku z ogromnym zainteresowaniem - nowe wcielenie Forda GT pozostanie w produkcji dłużej, niż pierwotnie planowano!

Początkowo firma informowała, że trzecia generacja supersamochodu spod znaku błękitnego owalu oferowana będzie tylko przez dwa lata. Biorąc pod uwagę zdolności produkcyjne na poziomie 500 egzemplarzy rocznie, potencjalni klienci musieli przechodzić prawdziwy casting!

Osoby zainteresowane zakupem zapraszane były na specjalną "rozmowę kwalifikacyjną" w salonie Forda. Pierwszeństwo w zakupie - wycenionego na ok 1,5 mln zł pojazdu - mieli właściciele poprzedniej generacji GT.

Ogromne zainteresowanie sprawiło, iż szefostwo koncernu podjęło decyzję, że samochód pozostanie w ofercie marki do 2018 roku. Nie wiadomo, czy idzie za tym również zwiększenie mocy produkcyjnych. Przedstawiciele marki poinformowali jedynie, że na listy oczekujących wpisane zostaną osoby, które już wcześniej ubiegały się o zakup, ale pojazdy nie zostały im przyznane.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ford GT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy