Reklama

Cupra Concept Store w Krakowie - salon w pakiecie z tunerem

Marka Cupra choć młoda (na rynku obecna od 2018 roku) coraz śmielej poczyna sobie nad Wisłą. W ramach nowej filozofii sprzedaży, zamiast tradycyjnych salonów, sieć budowana jest w oparciu o nowoczesne salony, które oprócz funkcji handlowych oferują również możliwości organizacji wydarzeń kulturalnych. Nowy na mapie marki Cupra obiekt w Krakowie dodatkowo wzbogacony został o usługi oficjalnego tunera – firmy ABT.

Salony marki Cupra łączą funkcję butikowego concept store'u z przestrzenią dedykowaną organizacji wydarzeń kulturalnych i lifestylowych. W Krakowie właśnie otwarto kolejny - szósty już - tego typu obiekt w Polsce. Powierzchnia ekspozycyjna nowego salonu wynosi 300 m2.

W salonie Cupry można od razu skorzystać z tuningu ABT

W oryginalnej przestrzeni, wystylizowanej w loftowym klimacie, poza bliższym zapoznaniem się z samochodami, fani motoryzacji mogą także skorzystać z usług profesjonalnego centrum tuningowego - ABT. Firma zajmuje się przede wszystkim zwiększaniem mocy silnika, sportowym zawieszeniem oraz zmianami stylistycznymi m.in. związanymi z aerodynamiką samochodów, które pozwalają mocno spersonalizować każdą Cuprę.

Reklama

- Zainteresowanie hiszpańską marką w regionie jest bardzo duże - twierdzi Jarosław Bochenek, prezes Grupy Dynamica. - W nowym salonie klienci znajdą profesjonalne wsparcie w procesie zakupu, a także będą mogli skorzystać z usług jednej z najbardziej renomowanych firm tuningowych na świecie. Cupra to emocje i my w naszym obiekcie chcemy zapewniać takie doświadczenia.

Otwarcie nowej przestrzeni poprzedził spot fanów marki Cupra. W spotkaniu wzięło udział 50 kierowców, którzy z czterech stron Krakowa zjechali swoimi samochodami do nowo otwartego salonu. Podczas oficjalnego otwarcia Cupra Studio pojawił się także polski ambasador hiszpańskiej marki - Szymon "Szaman" Godziek, wyczynowy freerider świata.

Cupra zdobywa coraz większą popularność w Polsce

- Rozwój sieci dealerskiej jest dowodem na coraz większą popularność Cupry w Polsce oraz odpowiedzią na zapotrzebowanie kierowców. Kraków to kolejne miasto po Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Łodzi, w którym oddajemy do dyspozycji klientów tak nowoczesną i oryginalną przestrzeń. Dzięki niej mogą nie tylko poczuć, ale i doświadczyć prawdziwego DNA samochodów marki Cupra - dodaje Daria Zielaskiewicz, dyrektor marek Seat i Cupra w Polsce.

Podczas uroczystego otwarcia krakowskiego obiektu, wśród przyjąciół marki Cupra można było dostrzec również Michała Bębenka. Ten utytułowany kierowca rajdowy, zwycięzca Rajdu Polski w roku 2008 roku, na co dzień podróżuje wyjątkową wersją Formentora. Limitowana do 999 sztuk odmiana VZ5 oferuje znakomite osiągi oraz emocje, tak bliskie hiszpańskiej marce.

Aktualna oferta Cupry obejmuje dwie wersje Leona (5D oraz Sportstourer), Formentora, Atecę, a także elektrycznego Borna. Dla osób ceniących sobie ekstremalne doznania, Cupra proponuje wyczynowe, wyścigowe Leony, włącznie z mistrzowskim autem serii eTCR - Leonem E-Racerem.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cupra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy