Reklama

BFGoodrich - opony w teren

W styczniu 2001 roku na polski rynek zostały oficjalnie wprowadzone nowe opony do samochodów terenowych - BFGoodrich. W ostatnim okresie w Polsce odnotowano znaczny wzrost popytu na samochody z napędem na obie osie. Ta tendencja zadecydowała o wprowadzeniu na nasz rynek nowych opon 4x4 BFGoodrich.

Producent oferuje obecnie około 200 pozycji katalogowych opon dostosowanych do wszystkich warunków terenowych. Oferta jest podzielona na trzy grupy w zależności od ich przeznaczenia.

Reklama

W pierwszej grupie możemy wyróżnić oponę T/A Radial Long Trail, przeznaczoną głównie do poruszania się po szosie, w mniejszym stopniu w terenie (szosa 80%, teren 20 %). Przykładem opony z drugiej grupy jest opona T/A KO All Terrain, dostosowana w równym stopniu do jazdy po drodze utwardzonej i poza nią (szosa 50 %, teren 50 %). W trzeciej grupie opon jest T/A Radial Mud Terrain, opracowana specjalnie do poruszania się w terenie (szosa 20%, teren 80 %).

W najbliższych latach dynamika rynku opon 4x4 będzie znacznie wyższa niż całego rynku oponiarskiego. Przedstawiciele BFGoodrich oceniają, iż w 2001r. ich opony do samochodów z napędem na cztery koła zajmą pierwsze miejsce w swojej kategorii w Polsce. Opony marki BFGoodrich są homologowane między innymi w autach: Land Rover Defender, Mitsubishi Pajero, Nissan Pick Up.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 4x4 | opony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje