Reklama

Będzie nowy CRX!

Honda wraca do koncepcji małego coupe, skierowanego głównie do młodych ludzi.

Dawniej rolę taką z powodzeniem pełnił model CRX. Jednak Japończycy od 1997 roku nie mają podobnego auta w swojej ofercie.

Teraz sytuacja ma się zmienić. Pierwsze przymiarki do małego coupe Honda zrobiła już w zeszłym roku, gdy na salonie samochodowym w Los Angeles zaprezentowała concept remix. To auto nie spotkało się jednak z przesadnie ciepłym przyjęciem, dlatego na rozpoczynając się pod koniec października salonie w Tokio Honda zrobi kolejne podejście prezentując inny prototyp małego coupe.

Niestety, fani CRX-a muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem pierwsze samochody mogą zjechać z taśm produkcyjnych najwcześniej w 2011 roku.

Reklama

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: coupe | Honda

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy