Reklama

Audi ładniejsze od Ferrari? To w ogóle możliwe?

Decydując się na nowe auto ogromną rolę odgrywają takie kwestie jak cena, osiągi czy poziom wyposażenia. Nie jest jednak tajemnicą, że dziś samochody kupuje się głównie oczami...

Stylistyka których marek najbardziej trafia w gusta potencjalnych klientów? Ciekawe badanie przeprowadził ostatnio jeden z niemieckich magazynów motoryzacyjnych. W ankiecie dotyczącej wyglądu nowych aut wzięło udział 20 tys. niemieckich klientów. Design których marek najbardziej trafia w gusta niemieckich nabywców?

Na podium, co nie powinno raczej nikogo dziwić, uplasowali się producenci z Niemiec. Jako markę oferującą najlepiej wyglądające pojazdy największa liczba ankietowanych wskazała Audi. Na drugim miejscu uplasowało się BMW, trzeci stopień podium przypadł w udziale Mercedesowi.

Reklama

Na czwartym miejscu znalazł się Volkswagen. Zaraz za nim sklasyfikowano markę Porsche. Na wysokim - szóstym - miejscu znalazła się czeska Skoda, która jest pierwszym producentem w zestawieniu spoza Niemiec (chociaż oczywiście należy do Volkswagena). Siódma lokata przypadła pojazdom marki Opel, na ósmym miejscu sklasyfikowano Toyotę.

W rankingu dziesięciu producentów oferujących swoim klientom najładniejsze pojazdy znalazło się jeszcze - na dziewiątym miejscu - Volvo. Na ostatniej - dziesiątej - pozycji sklasyfikowano ikonę włoskiego stylu - Ferrari.

Jak myślicie, jak podobny ranking wyglądałby w Polsce? Które marki - waszym zdaniem - mają obecnie najłatwiej wpadającą w oko stylistykę? Czekamy na wasze opinie w komentarzach!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy