Reklama

4700 uszkodzonych nowych aut!

Pod koniec lipca w okolicach Alaski doszło do wypadku na morzu. Samochodowiec Cougar Ace płynący z Japonii do Stanów Zjednoczonych utracił stabilność, na skutek czego doszło do krytycznego przechyłu wynoszącego 80 stopni. Statek niemal położył się na boku.

Ładunek Cougar Ace stanowiło...4700 mazd przeznaczonych na rynek amerykański i kanadyjski. W przeważającej większości były to mazdy3 i CX-7.

Po wypadku członkowie załogi zostali ewakuowani, a statek udało się wyprostować. Dzisiaj na holu dotrze on do Port of Portland na Alasce, gdzie zostanie rozładowany.

Oczywiście wszystkie pojazdy zostały uszkodzone. Mazda zapowiedziała już, że żaden z samochodów, znajdujących się w ładowni Cougar Ace, nie będzie sprzedawany jako nowy. Pełna lista pechowych aut (numery VIN) znajdzie się na amerykańskich stronach internetowych japońskiego producenta.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ace | statek | cougar

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy